Tantrické masáže, masáže, terapie

Masáže

Na chodidle a na dlani máme v projekci celé své tělo - korejská metoda Su-Jok,. Pracuji také metodou Raindrop-regenerace pomocí esenciálních olejů nejvyšší kvality, intuitivní masáž horkým olejem,přikládání teplých lávových kamenů,napařování těla bylinnými měšci, a práce s tělovými svícemi,harmonizace těla teplem-Akebaneho test.

Více informací

Raindrop je unikátní relaxační technika,která kombinuje esenciální terapeutické oleje nejvyšší kvality firmy Yung Living s masáží a vytváří nezapomenutelné zážitky a současně odbourává stres,posiluje imunitu a podporuje zdravou páteř.Při masáži se nejprve kapou oleje na Vital flex body na nohou a poté na páteř.

Více informací
masaz_hlavy

Indická masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni.

Více informací

.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem.

Více informací
ayurvedska_masaz

Pomalá, senzitivní masáž, prováděná s velkou vnímavostí a naladěním na vás a vaše tělo. K masáži používám biokokosový olej,nebo jasmínový či kakaové máslo jehož výborná vstřebatelnost do pokožky  a jemnost jsou jako stvořené k hýčkání a relaxaci.  Jemné, citlivé masážní hmaty a doteky jdou mnohdy až do samého nitra.

Více informací
aromaterapeuticka_masaz

Masáž vůní pro tělo a duši je alternativní terapeutická technika, která kombinuje přírodní léčebné vlastnosti éterických olejů a léčivou moc masáže.  Masáž je vnímána jako komplexní terapie, která produkuje hluboký a intenzivní účinek na tělesné i duševní zdraví.

Více informací
Nahoru