Tantrické masáže, masáže, terapie

Tantra masáže pro muže

Vydejte se do magického světa svého nitra, objevte svou podstatu, vnitřní sílu a skryté emoce. Dopřejte si "Tantra masáž" a užijte si opakované vlny vzrušení následované okamžiky absolutního klidu a ticha. Prociťte oheň své touhy a chtíče a nechte jej naplnit celé své tělo, až do konečků prstů. Zbystřete své smysly a uvědomte si jemné mravenčení energie v každém kousku svého těla. Vnímejte sebe, svět kolem, rozšiřte své vědomí a užijte si přítomný okamžik. Jste tady a teď, jen Vy a masérka. Jste tady a teď, Vy a celý svět. Vnímejte své pocity, zvuky, vůně, barvy, chuť svého vzrušení. Vnímejte svět celým tělem a udržte si toto rozšířené vědomí i po ukončení tantra masáže. Tantra je cesta vědomého žití, zkuste i vy jít touto cestou.

 

MASÁŽ LINGAMU-LÉČENÍ,POTĚŠENÍ

 

Tantrická masáž lingamu( penisu) vychází a čerpá z Kámasútry a taoistického přístupu k erotice.Cílem není okamžité vyvrcholení,naopak oddalovat rozkoš co nejdéle.Práce s dechem,pohybem,hlasem.Díky tomu poznáte své tělo mnohem lépe a vaše sexualní fantazie se otevře dokořán.

Tato léčivá masáž je určena pro klienty,u kterých se projevuje nedostatek energie v genitáliích.Jelikož se v intimní oblasti kululuje z různých důvodů stres a napětí,a projevují se problémy jako předčasná ejakulace,problémy s prostatou,nedostatečná erekce a různé druhy strachů...

Masáž je zaměřena na postupné odblokování v této oblasti a vyzaduje několik návštěv klienta.Cílem léčení je nabití energie v dané oblasti a pocit potěšení.

100 min 2500 Kč       

 Masáž provádí Dana

 

 

DOTEK KAŠMÍRU

Je celostní smyslná masáž, u které si bez vlastního prožitku z této masáže jen těžko představíte takovýto tanec tvořivosti a smyslnosti a zároveň uvolnění.
Kašmírské tantrické rituály pocházejí z Indie .
Od ostatních tantrických masáží se liší větší kontaktností, propojením s hudbou, maximálním využitím dechového potenciálu a napojením se na tantrický přístup ke smyslnosti a potěšení.
Pohyby rukou a paží při masáži jsou táhlé a pomalé, střídají se s pohyby energickými a často připomínají hru na hudební nástroj. Jedná se o léčebnou a velice jemnou tantrickou masáž.
Rozpouští smutek, rozmrzelost, žárlivost, pocit vlastní nejistoty a nespokojenosti se sebou..., podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny. Práce se sexuální energií.Intimní část je zařazena v závěrečné části masáže. Jejím záměrem je probuzení a naladění pohlaví a následné rozvádění energie do celého těla.
Masáž si můžete užít při svíčkách, za zvuků relaxační hudby v provoněné masérně a Vaše tělo hýčkám rozehřátým kokosovým olejem s přidáním esenciálních olejů..

100 min 2500 Kč

Masáž provádí Dana

 

TANTRA MASÁŽ ŠIVA

Celotělová tantra masáž včetně masáže lingamu (pohlaví) začíná tradičním úvodním tantrickým rituálem ve stoje. Celá masáž je naplněna smyslností, probouzí v mužích vnitřní energii a sexuální sílu. Dává odplynout každodenním starostem a umožňuje radovat se ze střídavých vln vzrušení a uvolnění.

Zahrnuje dynamické části s pevnějšími dotyky, které v mužích budují vzrušení a vrací roztěkanou mysl do těla. Jemné hlazení naopak stimuluje nervová zakončení a zbystřuje vnímání, nahřívání teplými žínkami uvolní energetické bloky v těle,hlazení peřím,kožešinkami,různými provázky,štětečky zvýší citlivost těla, masáž teplým olejem stupňuje vzrušení, které masérka rozvádí po celém těle. Masáž umožňuje nalézt štěstí a lásku uvnitř vlastního těla. Toto vědomí můžete přenést do svého běžného života.U masáže může být masáž prostaty. Masáž je zakončena láskyplnou masáží mužského přirození, zahrnující přes 2 desítky druhů doteků. Pokud si budete přát, může být součástí masáže i tzv.Velký tah, jehož technikou vás na vaše přání provedu. (Jedná se o cílenou práci s dechem a vlastním tělem, která nabízí možnost prožít orgasmus bez ejakulace, čímž dojde nejen k zabránění úniku energie, ale naopak k získání obrovského množství energie navíc. Takový orgasmus bývá popisován jako velmi silný, často takřka duchovní či spirituální zážitek.

Doba trvání masáže je vyhrazena čistě na masáž, přivítání a úvodní rozhovor s vámi je samozřejmostí, je navíc a není zahrnut do doby trvání masáže.

Cena 130 min 3000 Kč

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

Masáž provádí   Dana nebo Alexandra

 

BOŽSKÁ TANTRA MASÁŽ ŠIVA

Prodloužená tantrická masáž, která díky většímu časovému prostoru umožňuje plně se uvolnit do prožitku masáže a nechat se unášet za hranice běžného dne. Obsahuje tantrickou masáž celého těla , různé formy doteku horkými ručníky, peřím, kožešinou, prodlouženou tantrickou masáž lingamu a masáž análu a prostaty.Citlivá masáž análního otvoru zve do hlubších dimenzí důvěry a otevření srdce. Mužům,vedle pozitivního vlivu na zdraví(masáž prostaty),nechává nahlédnout do jinové části sexuality, plné rozkoše a odevzdání se. Pomáhá tak mužům propojit pudovou sexualitu a srdce . Láskyplné navázání kontaktu s místem,o kterém se už jako děti učíme, že je nečisté, nám tak pomáhá být celistvější. Tato masáž nám poskytuje prostor pro práci s tělem na hlubší rovině. Podporuje uzemnění a ukotvení v těle, dodává optimismus a důvěru do života.

140 min   3500 Kč

Masáž provádí Dana nebo Alexandra

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

MAGICKÁ TANTRA MASÁŽ ŠIVA

Celotělová tantra masáž včetně masáže lingamu (pohlaví) začíná tradičním úvodním tantrickým rituálem ve stoje. Celá masáž je naplněna smyslností, probouzí v mužích vnitřní energii a sexuální sílu. Dává odplynout každodenním starostem a umožňuje radovat se ze střídavých vln vzrušení a uvolnění. Zahrnuje dynamické části s pevnějšími dotyky, které v mužích budují vzrušení a vrací roztěkanou mysl do těla. Jemné hlazení naopak stimuluje nervová zakončení a zbystřuje vnímání, nahřívání teplými žínkami uvolní energetické bloky v těle,hlazení peříčky,kožešinkami prohlubuje vnímání, masáž teplým olejem stupňuje vzrušení, které masérka rozvádí po celém těle. Masáž umožňuje nalézt štěstí a lásku uvnitř vlastního těla. Toto vědomí můžete přenést do svého běžného života. Obsahuje citlivou, meditativní a léčivou masáž análu a prostaty,masáž hlavy a dutin. Masáž je zakončena láskyplnou masáží mužského přirození, zahrnující přes 2 desítky druhů doteků. Pokud si budete přát, může být součástí masáže i tzv.Velký tah, jehož technikou vás na vaše přání provedu. (Jedná se o cílenou práci s dechem a vlastním tělem, která nabízí možnost prožít orgasmus bez ejakulace, čímž dojde nejen k zabránění úniku energie, ale naopak k získání obrovského množství energie navíc. Takový orgasmus bývá popisován jako velmi silný, často takřka duchovní či spirituální zážitek.  Naučíte se pracovat s dechem a pánevním dnem tak, abyste rozprostřeli vzrušení do celého těla. Můžete pak prožívat celotělový orgasmus, který vitalizuje vaše tělo a naplňuje ho energií pro uskutečnění vašich záměrů a vizí.

Zbavíte se studu a poznáte nové roviny prožitku.

Projdete duchovním vývojem, který zlepší kvalitu vašich vztahů k sobě i ostatním.

180 min     4000 Kč 

210 min     5000 Kč

Masáž provádí Dana nebo Alexandra

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

OHNIVÁ TANTRA MASÁŽ ŠIVA

Intuitivní  intenzivní masáž se záměrem

Masáž je možné absolvovat sám nebo se svou partnerkou ,která se masáže účastní jako pomocná masérka,či jen přihlíží.

Průběh masáže:

Před masáží mi sdělíte váš záměr -vaše přání například:láska,zdraví,otevřenost,pozitivní myšlení...

Masáž začíná  tancem  s hlubokým dýcháním ,rozprouděním energie do těla,opičím dechem a pomalým zklidněním. V masáži se můžete těšit na pomalé pevné doteky, které příjemně uvolní svalové napětí ale i na něžné hlazení ,plácání,bušení, které tělu přinesou pocit tepla, bezpečí a lásky.

Poté si lehnete na břicho, přes sarong kterým Vás zakrývám, se provádí tlaková masáž pro procítění těla a uzemnění. Dále vás masíruji  horkými ručníky a teplým olejem. Vaším  úkolem je při masáži používat hlas,hluboce dýchat a pohybovat tělem. Masáž je vysoce kontaktní,živá,vzrušující. Po uvolnění zadní části těla se otáčíte a stejně se postupuje při masáži hrudi,rukou nohou a pohlaví. Masáž může být zakončena Velkým tahem-celotělovým orgasmem.

Po masáži vklepávám  konečky prstů vaše přání-záměr do  celého těla.

130 min 3500 Kč

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

Masáž provádí Dana

TAO MASÁŽ BÍLÉ TYGŘICE

Masáž začíná rozprouděním energie do těla a rituálem ve stoje na navození kontaktu s vámi .

Poté si uleháte na záda a já vám masíruji váš lingam,břicho,hrudník a hlavu,Masáž provádím na sucho,střídám silné hmaty s lehkými,hladím vás mými vlasy,tělem,pak se otáčíte na břicho a celý rituál doteků,hlazení,škrábání,omývání teplými žíňkami přijímáte na zadní straně těla.Poté vás polívám teplým olejem a intuitivně masíruji celé tělo od hlavy až k patám.Střídám různé hmaty jak lehké jak pírko tak silné,masíruji vás rukama,nohama a celým tělem.Tato masáž je velice živá a velmi vzrušující.Vaším úkolem je hodně dýchat a být v přítomnosti.Až jste naplněn rozkoší otáčíte se znovu na záda a teplý olej vám stéká po lingamu a já vám ho rozprostírám po celém těle.Na závěr masíruji lingam  do vyvrcholení ,kdy vaše sperma mě stříkáte na  má prsa.

  70 min 2000 Kč

130 min  4000 Kč

Masáž provádí Dana

 

TEMNÁ TANTRA ŠIVA

Dopřejte si intenzivní zážitek, při kterém spiritualita tantrické masáže umocní síla vědomého bdsm. Masáž s prvky BDSM zvyšují sexuální energii. Jedná o vědomé dávání a přijímání a podporuje osobní svobodu, individualitu a představivost. Prvky BDSM zde používám lehkou formou a celá masáž je prováděná v tantrickém duchu. Po úvodním tantrickém rituálu uvolním Vaše tělo pomocí masáže teplými žíňkami. Následuje jemné hlazení peříčky, kožešinkami prolínající se oživujícími doteky bičíků a dalších bdsm pomůcek, poté pokračuje smyslnou masáží horkým olejem s masáží análu a prostaty (může či nemusí být). Pomocí cílených masážních technik uvolňuji napětí v těle. Zamezením pohybu či zavázáním očí se Vám automaticky zapojí ostatní Vaše smysly a umožní Vám intenzivněji vnímat všechny prožitky masáže. Masáž s těmito prvky pro Vás může být silným a nezapomenutelným zážitkem. Tato masáž může přispívat k načerpání nových prožitků a nové životní energie. Masáž probíhá podle toho, na čem se s Vámi předem domluvím a neděje se nic proti Vaší vůli. Nepoužívám žádné techniky spadající do tvrdého BDSM.

Na závěr masáže provádím masáž lingamu a střídám doteky jemné se silnými. Masáž můžeme ukončit tantrickým velkým tahem.

130 min     4000 Kč  čtyřruční  130 min 7000 Kč   šestiruční   130 min 9000 Kč

180 min     5000 Kč  čtyřruční  180 min 9000 Kč   šestiruční   180 min 11000 Kč

s masáží prostaty +500 Kč

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

Masáž provádí: Dana nebo Alexandra nebo Andrea

 

TANTRA MASÁŽ ŠIVA V RÁJI

Tantrická čtyřruční (může být i šestiruční )masáž celého těla včetně lingamu má dlouholetou tradici vycházející z kámasútry, tantrického a taoistického přístupu k sexu. Na rozdíl od masturbace, cílem s tantrické masáže není okamžitý orgasmus a tím i uvolnění sexuálního napětí. Učí poznávat vlastní tělo, rozvíjí fantazii, harmonizuje tělo i duši a přináší zcela nové pocity z doteku a vzrušení.
Mnohdy je chápána jako vyšší forma meditace a není vůbec spojována s vyvrcholením, ale především s prožíváním pocitů, a vzrušení.

Má tu sílu zbavit přijímajícího muže stresu a napětí. Pravidelná masáž dokáže zlepšit celkový zdravotní stav mužského pohlavního orgánu, protože se při ní střídá technika, která zajistí jeho pozvolné, ale důkladné prokrvení, s hlubokou relaxací a uvolněním.
Orgasmus se při masáži může dostavit, není to však cíl masáže. Tento druh masáže je nejen velmi intimní, ale i velmi vzrušující.


Masáž se začíná v lehu na zádech,zaměřuje se na hlazení nohou, vnitřní a vnější strany stehen, perinea, varlat, třísel, břicha a prsou.
Není pouze o technikách masáže, ale je také celkové filosofii nezištného dávání, nejedná se o erotickou masáž, ale o posvátnou masáž . A ta má svá pravidla a hluboké meditační a filosofické pozadí.
Poskytuje vnímat mimořádně intenzivní radost z vlastního těla, z vlastního vzrušení, z přítomnosti dvou či tří masérek a z energie, která mezi námi proudí. Neodehrává se někde mimo tělo, ale je přítomná v těle tady a teď. Být tady a teď, to znamená vnímat sebe i druhého, prožívat radost, prožívat své tělo a jeho pocity, uvědomit si že žiji a že mi je dobře, vnímat i to, na co jsme už dávno ve spěchu zapomněli, zůstat v kontaktu sám se sebou.

130 min čtyřruční masáž 5000 Kč   šestiruční   7000 Kč

masáže provádí Dana nebo Alexandra nebo Andrea

 

 

Nahoru