Tantrické masáže, masáže, terapie

Oáza doteku Brno

Ve skutečnosti je tantra především duchovní věda, která údajně vznikla v Indii zhruba před pěti tisíci lety. Nejdříve v podobě textů, později v podobě ústního předávání různých metod a technik, které vedou člověka do hloubi své bytosti k setkání se se svou pravou podstatou a ke spojení s vesmírem. Proudy a přístupy k tantrickému učení jsou dnes různé.

Více informací

Tento malý orgán řídí sexuální život muže a spolu s penisem a varlaty symbolizují mužské principy a mužnost. Mnoho mužů možná o své prostatě toho moc neví, nebo o ní slyšelo pouze v souvislosti s obávanou rakovinou prostaty. Význam prostaty jako také není moc známý. Má však obrovský význam pro sexuální život muže a jeho dlouhodobou sexuální harmonii. Když prostata začne „zlobit“ má to na zdraví muže, jeho psychiku i sexuální život neblahý vliv.

Více informací

Křesťanská západní kultura vnímá sexualitu poměrné omezeně, jednak v důsledku historického vývoje a jednak v důsledku dopadů moderní konzumní společnosti orientované na výkon. Lidé nedokážou běžně hovořit o sexu, často pociťují přitom rozpaky, stud, nezřídka se i pohoršují. Podle vlivem reklamy, médií, filmů a literatury a tlaku na úspěšnost ve všech možných oblastech lidského žití lidé mnohdy chybně usuzují o správných způsobech, podobách a frekvence sexu, o nutnosti dosahovat orgasmu svého i svých partnerů(ek).

Více informací

Tantrická masáž má kladný účinek pro lidské zdraví mnohdy větší, než by leckdo očekával. Je prospěšná pro fyzické zdraví, kdy prostřednictvím možnosti hluboké relaxace a získání dovednosti pro využívání své vnitřní energie lze dosáhnout odstranění různých potíží v oblasti pohlavních orgánů a sexuality, jako jsou poruchy erekce, předčasná ejakulace, bolestivý sexuální styk, necitlivost pohlavních orgánů, nefyziologicky podmíněné potíže s otěhotněním aj.

Více informací

Při masážích si můžete zvolit luxusní oleje, které ještě zvýší účinek a Váš požitek z masáže. Můžete si vybrat z olejů arganového, meruňkového nebo z divokých růží. V tomto článku si můžete přečíst více o jejich použití a účincích.

Více informací

Jedná se o dotekovou techniku, při které jemně masírujeme tkáň vaginy. „Mapujeme“ přitom její citlivost. Ženské pohlaví je receptivní, přijímající, a má tendenci v sobě shromažďovat a „pamatovat“ si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Při běžném milování, přestože se dotýkáme vaginy, často tyto pocity vůbec nemusí být vnímány – stávají se zřetelné až při zpomalení se, práci s dechem a rozšíření vnímavosti.

Více informací
Nahoru