Tantrické masáže, masáže, terapie

Oáza doteku Brno

Také jste si mysleli, že venušiny kuličky jsou jen na hraní? Sexy hračka pro ženy, které se rády vzrušují? Ne ne je to velmi dobrá pomůcka pro všechny ženy,co si chtějí zpevnit své pánevní dno.

Více informací

 

Milé ženy,ráda bych vás pozvala na kurz Tajemství pánevního dna metodou 3x3.

Metoda 3x3 pracuje s pánevním dnem celostním způsobem ve 3 rovinách a to v rovině fyzické,emoční a energetické.

Více informací

Jedná se o dotekovou techniku, při které jemně masírujeme tkáň vaginy. „Mapujeme“ přitom její citlivost. Ženské pohlaví je receptivní, přijímající, a má tendenci v sobě shromažďovat a „pamatovat“ si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Při běžném milování, přestože se dotýkáme vaginy, často tyto pocity vůbec nemusí být vnímány – stávají se zřetelné až při zpomalení se, práci s dechem a rozšíření vnímavosti.

Více informací

Křesťanská západní kultura vnímá sexualitu poměrné omezeně, jednak v důsledku historického vývoje a jednak v důsledku dopadů moderní konzumní společnosti orientované na výkon. Lidé nedokážou běžně hovořit o sexu, často pociťují přitom rozpaky, stud, nezřídka se i pohoršují. Podle vlivem reklamy, médií, filmů a literatury a tlaku na úspěšnost ve všech možných oblastech lidského žití lidé mnohdy chybně usuzují o správných způsobech, podobách a frekvence sexu, o nutnosti dosahovat orgasmu svého i svých partnerů(ek).

Více informací

Ve skutečnosti je tantra především duchovní věda, která údajně vznikla v Indii zhruba před pěti tisíci lety. Nejdříve v podobě textů, později v podobě ústního předávání různých metod a technik, které vedou člověka do hloubi své bytosti k setkání se se svou pravou podstatou a ke spojení s vesmírem. Proudy a přístupy k tantrickému učení jsou dnes různé.

Více informací

Tento malý orgán řídí sexuální život muže a spolu s penisem a varlaty symbolizují mužské principy a mužnost. Mnoho mužů možná o své prostatě toho moc neví, nebo o ní slyšelo pouze v souvislosti s obávanou rakovinou prostaty. Význam prostaty jako také není moc známý. Má však obrovský význam pro sexuální život muže a jeho dlouhodobou sexuální harmonii. Když prostata začne „zlobit“ má to na zdraví muže, jeho psychiku i sexuální život neblahý vliv.

Více informací
Nahoru