Tantrické masáže, masáže, terapie

Terapie

ACCESS BARS® vám dává možnost měnit ve vašem životě to, co vám nevyhovuje. Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, při kterých se necítíte dobře? Jaké by bylo mít možnost stisknout tlačítko, kterým vymažete všechny nepříjemné vzpomínky? Co kdybyste měli možnost použít tento způsob u svých blízkých a s lehkostí uvolnit z jejich mysli vše, co je trápí?

Více informací

Je vynikající, jednoduchý a propracovaný diagnostický systém, podle kterého je možné objektivně zmapovat energetickou situaci v organizmu, byl objeven japonským lékařem Kobe Akabane. Vyrovnáním těchto energetických disbalancí se dá léčit velké množství zdravotních problémů, protože vzniku mnoha onemocnění předchází většinou různě dlouhé období energetické nerovnováhy, kdy energie v těle nemůže volně proudit.

Více informací

Raindrop je unikátní relaxační technika,která kombinuje esenciální terapeutické oleje nejvyšší kvality firmy Yung Living s masáží a vytváří nezapomenutelné zážitky a současně odbourává stres,posiluje imunitu a podporuje zdravou páteř.Při masáži se nejprve kapou oleje na Vital flex body na nohou a poté na páteř.

Více informací

Jseš unavený?Stále ve stresu?Nemáš čas na sebe?Ráda tě uvítám ve své oáze udělej si čas jen pro sebe cca  4  hodiny v kterých se ti budu maximálně věnovat. Budu tu jen pro tebe. Sezení začíná posezením u čaje,naladěním se na sebe,povídáním .V masérně s hořícím krbem se oddáš tantrické intuitivní masáži,budeme pracovat s dechem,pohybem,hlasem naučíš se velký tah tj.tělový orgasmus,či přijmeš orgasmickou meditaci.Masáž je  protkaná aromaterapií,lávovými kameny,před nebo po access bars -je to nástroj ,který ti usnadní život.čím více bars projdeš tim víc začneš vnímat své tělo a svět kolem .Dovolíš si přijímat bez podmínek a obav.či tělové  procesy,které těla milují je to vědomý dotek na určitých částech těla pro posílení imunitního systému,pro pomoc při chronických chorobách,pomoc zrelaxovat napjaté svaly po sportovním výkonu a mnoho dalšího...Budeš odcházet zrelaxovaný,nabitý energií.

240 min 5000Kč

 

Individuální prožitkový program osobního rozvoje pro muže.

Více informací

Tento malý orgán řídí sexuální život muže a spolu s penisem a varlaty symbolizují mužské principy a mužnost. Mnoho mužů možná o své prostatě toho moc neví, nebo o ní slyšelo pouze v souvislosti s obávanou rakovinou prostaty. Význam prostaty jako také není moc známý. Má však obrovský význam pro sexuální život muže a jeho dlouhodobou sexuální harmonii. Když prostata začne „zlobit“ má to na zdraví muže, jeho psychiku i sexuální život neblahý vliv.

Více informací
Nahoru