Tantrické masáže, masáže, terapie

Terapie

ACCESS BARS® vám dává možnost měnit ve vašem životě to, co vám nevyhovuje. Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, při kterých se necítíte dobře? Jaké by bylo mít možnost stisknout tlačítko, kterým vymažete všechny nepříjemné vzpomínky? Co kdybyste měli možnost použít tento způsob u svých blízkých a s lehkostí uvolnit z jejich mysli vše, co je trápí?

Více informací

Osobní rozvoj pro muže  pro každého klienta ušitý na míru...

Více informací

Individuální prožitkový program osobního rozvoje pro muže.

Více informací

Léčivé svíce mají původ u přírodních národu, kteří s jejich pomocí vyháněli zlé duchy z těla. Podle archeologů však již znali svíce i ve staré Indii, Číně, Tibetu a Egyptě. Používali je také Keltové a Slované. Tyto starověké kultury používaly na výrobu svíček březovou kůru, duté stonky rostlin a papyru. Později tyto přírodniny namáčely do včelího vosku, který má jednak silné léčivé učinky a také je potřeba aby svíce hořela delší dobu,tak aby se dané místo uvolnilo a odblokovalo.

Více informací

Je vynikající, jednoduchý a propracovaný diagnostický systém, podle kterého je možné objektivně zmapovat energetickou situaci v organizmu, byl objeven japonským lékařem Kobe Akabane. Vyrovnáním těchto energetických disbalancí se dá léčit velké množství zdravotních problémů, protože vzniku mnoha onemocnění předchází většinou různě dlouhé období energetické nerovnováhy, kdy energie v těle nemůže volně proudit.

Více informací

Tento malý orgán řídí sexuální život muže a spolu s penisem a varlaty symbolizují mužské principy a mužnost. Mnoho mužů možná o své prostatě toho moc neví, nebo o ní slyšelo pouze v souvislosti s obávanou rakovinou prostaty. Význam prostaty jako také není moc známý. Má však obrovský význam pro sexuální život muže a jeho dlouhodobou sexuální harmonii. Když prostata začne „zlobit“ má to na zdraví muže, jeho psychiku i sexuální život neblahý vliv.

Více informací
Nahoru