on-line na zkoušku 30 min 400 Kč,70 min 700 Kč

Access bars je metoda  nástrojů a procesů,které vám s lehkostí ,pokud si to dovolíte,otevírá více vědomí.Je to ochota být  zcela  přítomný ve všech oblastech našeho života. Access bars umožňuje vyhodit z hlavy vše nepotřebné, jako když zmáčknete na počítači klávesu delete.Osvobodíte se od napětí,stresu a stále vracejících se myšlenek či pochyb.Co když to může být opravdu tak snadné? Přijďte a poznejte to sami.

Více informací

Ženské pánevní dno nejsou jen svaly. Ženská pánev je centrum ženské síly a vitality, sexappealu, sebedůvěry, sebevědomí. Pánevní dno ženy je jako květina, která je součástí emočního prožívání ženy.

Více informací
vaginalni_mapovani

Při technice vaginálního mapování je důležitá práce s dechem. Pomocí dechu uvolníme napětí, rozproudíme krev, oživíme tělo. Tkáň vaginy se mapuje jemným a citlivým dotykem. Vědomá pozornost ženy, zaměřená do konkrétního bodu tkáně, dech a dotyk, to jsou tři základní nástroje používané při zvyšování citlivosti tkáně vaginy.

Více informací

Na chodidle a na dlani máme v projekci celé své tělo - korejská metoda Su-Jok,. Pracuji také metodou  pomocí esenciálních olejů  intuitivní masáž horkým olejem,přikládání teplých lávových kamenů,napařování těla bylinnými měšci, a práce s tělovými svícemi,harmonizace těla teplem-Akebaneho test.

Více informací

Energetický facelift je úžasný proces, který dokáže omladit tvář a tělo bez operace,injekcí,peelingu nebo jiných procedur,  nejen zpomaluje stárnutí, vyhladí vám vrásky,navrací do těla radost,lásku k sobě,pomáhá růstu vlasů,pigmentové skvrny  vám blednou,zvýší se vám sebevědomí, máte lehčí pocit v těle.

Více informací
aromaterapeuticka_masaz

Masáž vůní pro tělo a duši je alternativní terapeutická technika, která kombinuje přírodní léčebné vlastnosti éterických olejů a léčivou moc masáže.  Masáž je vnímána jako komplexní terapie, která produkuje hluboký a intenzivní účinek na tělesné i duševní zdraví.

Více informací

Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování? Jemně probudím tyto základní energie tím, že umísťuji své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějšímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Více informací
ayurvedska_masaz

Pomalá, senzitivní masáž, prováděná s velkou vnímavostí a naladěním na vás a vaše tělo. K masáži používám biokokosový olej,nebo jasmínový či kakaové máslo jehož výborná vstřebatelnost do pokožky  a jemnost jsou jako stvořené k hýčkání a relaxaci.  Jemné, citlivé masážní hmaty a doteky jdou mnohdy až do samého nitra.

Více informací
leceni_jizev

Léčení jizev. . Jizvy, ať už emoční nebo ty fyzické, jsou nositelkami velké bolesti, ale jaké velké energie. Když s nimi nepracujeme, něco v nás nemůže proudit. Je to jako bychom postavili na řece hráz. Taková přehrada je někdy fajn, ale běda, když není pod kontrolou a jednoho dne se prostě protrhne.

Více informací
Nahoru