ACCESS BARS®

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit.

Více informací

Milé ženy,ráda bych Vás pozvala na workshop Tajemství pánevního dna. Metoda 3x3 pracuje s pánevním dnem celostním způsobem ve 3 rovinách a to v rovině fyzické,emoční a energetické.

Více informací

Je vynikající, jednoduchý a propracovaný diagnostický systém, podle kterého je možné objektivně zmapovat energetickou situaci v organizmu, byl objeven japonským lékařem Kobe Akabane. Vyrovnáním těchto energetických disbalancí se dá léčit velké množství zdravotních problémů, protože vzniku mnoha onemocnění předchází většinou různě dlouhé období energetické nerovnováhy, kdy energie v těle nemůže volně proudit.

Více informací

Léčivé svíce mají původ u přírodních národu, kteří s jejich pomocí vyháněli zlé duchy z těla. Podle archeologů však již znali svíce i ve staré Indii, Číně, Tibetu a Egyptě. Používali je také Keltové a Slované. Tyto starověké kultury používaly na výrobu svíček březovou kůru, duté stonky rostlin a papyru. Později tyto přírodniny namáčely do včelího vosku, který má jednak silné léčivé učinky a také je potřeba aby svíce hořela delší dobu,tak aby se dané místo uvolnilo a odblokovalo.

Více informací

 Pro nás ženy je  naše tělo alfou a omegou.Je klíčem k naší radosti,svěžesti,lásce i moudrosti.

Povedu vás k tomu ,aby jste své tělo lépe vnímaly,naslouchaly mu a milovaly ho.A díky tomu prožívaly víc radosti ve všech svých aktivitách a vstazích.

Nabízím Vám individuální setkávání v podobě 5 sezení ,a cvičení a napojování se na své pánevní dno-Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu a východu  metodou 3x3  akreditované školy pánevního dna Renaty Sahani,kterou jsem letos v červnu ukončila.

Program je určen všem ženám, které :

  •  si přeji  MIMINKO, ale nedaří se jim otěhotnět.
  •  POTŘEBUJI SE VRÁTIT DO STAVU PŘED PORODEM
  •  by rády prožívaly BOHATÝ ORGASMUS a potěšení při milování.
  •  trápí je bolestivá, nepravidelná, nebo častá MENSTRUACE.
  •   chtějí  v sobě navázat spojení se svou ENERGIÍ, ŽENSKOSTÍ a objevit sílu pánevního dna.
  •   jsou po porodu a bojí se SKÁKAT se svými dětmi na trampolíně.
  •  mají problém S UDRŽENÍM MOČI.
  • slyšely  o tom a tak jsou zvědavé, co je na tom pravdy a co všichni pořád mají s tím pánevním dnem.

 

Program je  je vhodný pro ženy každého věku. Možné propojit s terapií access bars,či s léčením jizev či masáží.

Naučíte se propojovat se svým pánevním dnem,naučíte se cviky na zpevnění pánevního dna a jak dno relaxovat.

Cena za 5 individuální setkání  po 70min  5000 Kč ,nebo před každým sezením 5x 1200 Kč vhodné  3 měsíců.

V ceně rozhovor,seznámení se svým pánevním dnem,cvičení, meditace,práce s dechem,dotek  a 12 úkolů  na doma a zpětná vazba  emailem .

Programem Vás provádí Dana

 

vaginalni_mapovani

Při technice vaginálního mapování je důležitá práce s dechem. Pomocí dechu uvolníme napětí, rozproudíme krev, oživíme tělo. Tkáň vaginy se mapuje jemným a citlivým dotykem. Vědomá pozornost ženy, zaměřená do konkrétního bodu tkáně, dech a dotyk, to jsou tři základní nástroje používané při zvyšování citlivosti tkáně vaginy.

Více informací
Nahoru