ACCESS BARS®

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit.

Více informací

 

Access tělesné procesy®

Co kdybychom si představilo, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Jemně probudím tyto základní energie tím, že umísťuji své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějšímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více z vás vyhledává také Tělesné procesy Access Consciousness®.  Jak ještě lepší by to mohlo být? Tyto procesy praktikuji již rok jak pro rodinu tak pro klienty a mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.

Co kdyby vaše tělo mohlo mluvit a bylo vaším průvodcem a rádcem pro život?

Více informací

Milá ženo,ráda bych Tě pozvala na individuální setkání napojení se na své pánevní dno. Metoda 3x3 Renaty Sahani  pracuje s pánevním dnem celostním způsobem ve 3 rovinách a to v rovině fyzické,emoční a energetické.

Více informací

Na chodidle a na dlani máme v projekci celé své tělo - korejská metoda Su-Jok,. Pracuji také metodou Raindrop-regenerace pomocí esenciálních olejů nejvyšší kvality, intuitivní masáž horkým olejem,přikládání teplých lávových kamenů,napařování těla bylinnými měšci, a práce s tělovými svícemi,harmonizace těla teplem-Akebaneho test.

Více informací

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem.

Více informací

 Pro nás ženy je  naše tělo alfou a omegou.Je klíčem k naší radosti,svěžesti,lásce i moudrosti.

Povedu vás k tomu ,aby jste své tělo lépe vnímaly,naslouchaly mu a milovaly ho.A díky tomu prožívaly víc radosti ve všech svých aktivitách a vstazích.

Nabízím Vám individuální setkávání v podobě 5 sezení ,a cvičení a napojování se na své pánevní dno-Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu a východu  metodou 3x3  akreditované školy pánevního dna Renaty Sahani,kterou jsem letos v červnu ukončila.

Program je určen všem ženám, které :

  •  si přeji  MIMINKO, ale nedaří se jim otěhotnět.
  •  POTŘEBUJI SE VRÁTIT DO STAVU PŘED PORODEM
  •  by rády prožívaly BOHATÝ ORGASMUS a potěšení při milování.
  •  trápí je bolestivá, nepravidelná, nebo častá MENSTRUACE.
  •   chtějí  v sobě navázat spojení se svou ENERGIÍ, ŽENSKOSTÍ a objevit sílu pánevního dna.
  •   jsou po porodu a bojí se SKÁKAT se svými dětmi na trampolíně.
  •  mají problém S UDRŽENÍM MOČI.
  • slyšely  o tom a tak jsou zvědavé, co je na tom pravdy a co všichni pořád mají s tím pánevním dnem.

 

Program je  je vhodný pro ženy každého věku. Možné propojit s terapií access bars,či s léčením jizev či masáží.

Naučíte se propojovat se svým pánevním dnem,naučíte se cviky na zpevnění pánevního dna a jak dno relaxovat.

Cena za 5 individuální setkání  po 70min  5000 Kč .

V ceně rozhovor,seznámení se svým pánevním dnem,cvičení, meditace,práce s dechem,dotek  a 12 úkolů  na doma a zpětná vazba  emailem .

Programem Vás provádí Dana

 

Nahoru