Regenerační masáž su-jok

Masáž patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější a regenerační procedury.

Moji masáž začínám posezením u čaje,konzultaci potíží,diagnostikou na ruce metodou Su-Jok, koupelí nohou .Do vody dávám sůl a esenciální oleje. Poté vás naučím jak dýchat-práce s dechem,bioenergetickým cvičením na rozproudění energie a uvolněním stresu. Pak ulehnete na lehátko a budu vaše ruce,chodidla a páteř masírovat. Nejdříve uvolňuji chodidla, nohy, dlaně a ruce a záda a hýždě. K masáži používám horký olej,lávové kameny,bylinné měšce,esenciální oleje, moxy, tělové svíce. Spojuji více technik podle potíží klienta.

Na chodidle a na dlani máme v projekci celé své tělo- korejská metoda Su-Jok,. Pracuji také s pomocí esenciálních olejů nejvyšší kvality,  masíruji horkým olejem,přikládám teplé lávové kameny,nebo napařuji  tělo bylinnými měšci,nebo pracuji s tělovými svícemi, u delší masáže mohu zařadit harmonizace těla teplem-Akebaneho test.

Po masáži klientovi/klientce doporučím jak se má dobře stravovat,jaké cviky má cvičit- motorické cviky, mudry-joga prstů,jak dýchat a jak se má o sebe starat,aby se urychlily samoléčebné procesy v těle.

    

investice  90 min  1500 Kč / 60 euro

              120 min   2000 Kč/ 80 euro  s terapií harmonizace těla teplem-Akebaneho test

Platba možná kartou nebo převodem nebo hotově .

v ceně moxy,svíce,esenciální oleje,pomůcky Su-Jok.

Nahoru