Tantrické masáže, masáže, terapie

Su-jok masáž

Masáž patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější a regenerační procedury.

 Lidská noha a ruka jsou zmenšené mapy našeho těla. Právě z tohoto poznatku vychází korejská diagnostická a léčebná metoda Su Jok, což v překladu znamená ruka-noha. Jejím autorem je jihokorejský vědec Park Jae Woo.

Systém podobnosti – to je Su Jok

Tělo má trup a pět vystupujících částí – hlavu s krkem a čtyři končetiny. Ruka má dlaň a pět vystupujících částí – palec a čtyři prsty. Hlava směřuje na jednu stranu, končetiny na opačnou. Na dlani je palec stranou od ostatních prstů. Horní i dolní končetiny mají tři články a tři velké klouby, stejně i prsty. Hlava a krk, stejně jako palec, tvoří dvoučlánkové soustavu. Palec, podobně jako hlava, je nejaktivnější a nejvýznamnější. Nejdéle, vnitřní prsty ruky (prostředníček a prsteníček) jsou projekcí nohy, okrajové a kratší prsty (ukazováček a malíček) jsou projekcí rukou.

Moji masáž začínám posezením u čaje, konzultaci potíží, diagnostikou na ruce metodou Su-Jok, koupelí nohou .Do vody dávám sůl a esenciální oleje. Poté vás naučím jak dýchat-práce s dechem, bioenergetickým cvičením na rozproudění energie a uvolněním stresu. Pak ulehnete na lehátko a budu vaše ruce, chodidla a páteř masírovat. Nejdříve uvolňuji chodidla, nohy, dlaně a ruce a záda a hýždě. K masáži používám horký olej, lávové kameny, bylinné měšce, esenciální oleje, moxy, tělové svíce. Spojuji více technik podle potíží klienta.

Po masáži klientovi/klientce doporučím jak se má dobře stravovat,jjak dýchat a jak se má o sebe starat,aby se urychlily samoléčebné procesy v těle.

    

investice  100 min  2000 Kč / 80 euro

              130 min   2500 Kč/ 100 euro  s terapií harmonizace těla teplem-Akebaneho test

Platba možná  rychlým převodem nebo hotově .

v ceně moxy,svíce,esenciální oleje,pomůcky Su-Jok.

Nahoru