Tantrické masáže, masáže, terapie

Tantrické masáže

Chcete více proniknout do praktikování tantrické masáže? Chcete naučené dovednosti použít pro oživení či zkvalitnění intimního života? Chcete se stát lepším milencem?

Více informací

Tantra masáž pro zamilované páry nabízí jedinečný a hluboký zážitek,který párům dá nový prožitek a intenzivní sexuální impuls Objevíte Vaše tělo a jeho potenciál pro prožívání v oblasti lásky, citu, sexuality a smyslnosti.

Více informací
tantricka_masaz_pro_muze

Vydejte se do magického světa svého nitra, objevte svou podstatu, vnitřní sílu a skryté emoce. Dopřejte si "Tantra masáž" a užijte si opakované vlny vzrušení následované okamžiky absolutního klidu a ticha. Prociťte oheň své touhy a chtíče a nechte jej naplnit celé své tělo, až do konečků prstů.

Více informací
tantra_pro_zeny

Tantra je cestou lásky. Lásky k sobě k ostatním lidem, k přírodě, k planetě, k vesmíru, k životu. Tantra nikoho neposuzuje a nekritizuje, vnímá každého z nás jako jedinečnou bytost, která je uvnitř ryzím diamantem. Tantrická masáž nám pomáhá odkrývat vrstvy balastu, které jsme na sebe nabalili během života a umožňuje nám spatřit ten diamant uvnitř nás.

Více informací
Nahoru