Tantrické masáže, masáže, terapie

Terapie

Program pro muže v podobě vyhledání potíží, masáže  a tělového procesu.Vhodné pro lidi co trpí na artrozu kolena, kyčle, bolest páteře a chtějí svému tělu pomoci jinak, jak léky, či operací.

 

Jak to bude probíhat?

 Po objednání na určitý termín  si připravte pro sebe volno tak aby jste nespěchali.Ke každé masáži připočtěte minimálně 20 min  ,kdy posedíme u čaje probereme vše co vás trápí dáte si bublinkovou lázeň na nohy pak přijmete reflexní masáž  chodidel, pak si lehnete na lehátko a já budu masírovat  body ,které chtějí uvolnit ke správnému fungování kloubů. Přijmete tepelnou terapii a tělový  proces proces. Domů si odnášíte jak ze svým tělem pracovat aby se klouby regenerovaly .Je to proces  cca na 3 měsíce.

1. setkání vždy 100 min 1500 Kč, další může být i kratší 70 min 1000 Kč,kdo si chce dopřát opravdový relax 130 min 2000 Kč

Je vynikající, jednoduchý a propracovaný diagnostický systém, podle kterého je možné objektivně zmapovat energetickou situaci v organizmu, byl objeven japonským lékařem Kobe Akabane. Vyrovnáním těchto energetických disbalancí se dá léčit velké množství zdravotních problémů, protože vzniku mnoha onemocnění předchází většinou různě dlouhé období energetické nerovnováhy, kdy energie v těle nemůže volně proudit.

Více informací

Raindrop je unikátní relaxační technika,která kombinuje esenciální terapeutické oleje nejvyšší kvality firmy Yung Living s masáží a vytváří nezapomenutelné zážitky a současně odbourává stres,posiluje imunitu a podporuje zdravou páteř.Při masáži se nejprve kapou oleje na Vital flex body na nohou a poté na páteř.

Více informací

Access bars je metoda  nástrojů a procesů,které vám s lehkostí ,pokud si to dovolíte,otevírá více vědomí.Je to ochota být  zcela  přítomný ve všech oblastech našeho života. Access bars umožňuje vyhodit z hlavy vše nepotřebné, jako když zmáčknete na počítači klávesu delete.Osvobodíte se od napětí,stresu a stále vracejících se myšlenek či pochyb.Co když to může být opravdu tak snadné? Přijďte a poznejte to sami.

Více informací

Jak se smysluplně dotýkat ženy?

Více informací

Tento malý orgán řídí sexuální život muže a spolu s penisem a varlaty symbolizují mužské principy a mužnost. Mnoho mužů možná o své prostatě toho moc neví, nebo o ní slyšelo pouze v souvislosti s obávanou rakovinou prostaty. Význam prostaty jako také není moc známý. Má však obrovský význam pro sexuální život muže a jeho dlouhodobou sexuální harmonii. Když prostata začne „zlobit“ má to na zdraví muže, jeho psychiku i sexuální život neblahý vliv.

Více informací

Jste unavený? Stále ve stresu? Bolí vás záda? Klouby? Máte problémy  ve vztahu? Udělejte si čas na sebe! Ráda Vás uvítám ve své oáze v programu na jeden, dva až tři měsíce. Budeme se scházet zhruba jednou až 2x za měsíc a pracovat s myslí,dechem a tělem.Čím delší čas se mnou strávíte tím více toho dostanete.

Více informací
Nahoru