Tantrické masáže, masáže, terapie

Terapie

Access bars je metoda  nástrojů a procesů,které vám s lehkostí ,pokud si to dovolíte,otevírá více vědomí.Je to ochota být  zcela  přítomný ve všech oblastech našeho života. Access bars umožňuje vyhodit z hlavy vše nepotřebné, jako když zmáčknete na počítači klávesu delete.Osvobodíte se od napětí,stresu a stále vracejících se myšlenek či pochyb.Co když to může být opravdu tak snadné? Přijďte a poznejte to sami.

Více informací

Je vynikající, jednoduchý a propracovaný diagnostický systém, podle kterého je možné objektivně zmapovat energetickou situaci v organizmu, byl objeven japonským lékařem Kobe Akabane. Vyrovnáním těchto energetických disbalancí se dá léčit velké množství zdravotních problémů, protože vzniku mnoha onemocnění předchází většinou různě dlouhé období energetické nerovnováhy, kdy energie v těle nemůže volně proudit.

Více informací

Tento malý orgán řídí sexuální život muže a spolu s penisem a varlaty symbolizují mužské principy a mužnost. Mnoho mužů možná o své prostatě toho moc neví, nebo o ní slyšelo pouze v souvislosti s obávanou rakovinou prostaty. Význam prostaty jako také není moc známý. Má však obrovský význam pro sexuální život muže a jeho dlouhodobou sexuální harmonii. Když prostata začne „zlobit“ má to na zdraví muže, jeho psychiku i sexuální život neblahý vliv.

Více informací

Připravila jsem pro tebe celostní  celodenní péči, může být i vícedenní.Jsi unavený? Stále ve stresu? Bolí tě záda?  Máš problémy  ve vztahu? Chybí ti dotek? Nebo potřebuješ z toho pracovního kolotoče na chvíli vypadnout? Jsem tu pro tebe abys zažil péči jak pro Krále.

Ráda Tě uvítám ve své oáze , můžeš se mnou prožít celý den,dva dny nebo i víkend.Ubytuji tě  v nádherném apartmánu ve střeše samého domu ,  kde se nachází má oáza.Můžeš zažít  povídání u čaje,nebo mohu být jen jako vrba pro tebe, procházku lesem,saunu,vodní lázeň, dotekovou terapii proti stresu,diagnostiku energetických drah,celostní smyslnou masáž,tao masáž, regenerační masáž, praxi s dechem, péči o pánevní dno, bachovy květové esence, frekvenční terapii přístrojem Healy, vše na dohodě předem . 

Více informací

Jak se smysluplně dotýkat ženy?

Více informací
Nahoru