Reference

Ahoj Dano :)

 
Dnešní tantrická masáž byla slovy nepopsatelná a dechberoucí. Užil jsem si jednu z nejkrásnějších chvil v životě. Doposud jsem netušil, jaké mají ženy krásná těla, když je člověk vidí nahá a naživo. Pohled na to vaše mi způsobilo příjemné vzrušení a pocit bezpečí. Připadal jsem si jak na vlnách kokosového oleje, kterým mě omývá anděl. Senzační kosmický balet.
O to více mě tantra zajímá. A své budoucí partnerce tohle dopřeji, protože jsem přesvědčen, že jí poskytnu nádherný zážitek a cestu ke světlu..Děkuji.Ondr

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dano,byl to pro mne nezapomenutelný zážitek,děkuji za tvoje doteky.Bylo to přesně to co jsem potřeboval.Jidra.H

 


U Dany v Oaze doteku jsem pravidelným hostem, při masážích si rozhodně užívám.
Danina masáž je pokaždé jiná, jednou klidnější, v rozvážném rytmu, jednou rychlejší, tvrdší - odvíjí se to od momentální nálady nás obou. Je pokaždé jiná, ale pokaždé mně baví a těším se na příště.
Proto jsem hned řekl svoje "ano", zda nechci vyzkoušet čtyřruční masáž. Byl jsem hodně zvědavý, natěšený, ale nepřipravený. Netušil jsem, co mne čeká. Myslel jsem si, že vím, co můžu očekávat, ale skutečnost předčila očekávání mnohonásobně. To co Dana s Alex předvedly, byl jeden neskutečný, nekončící, divoký Rock'n'roll. To byla jízda! Od prvního do poslesního okamžiku jsem byl vtažen do víru energie, všechno splývalo, senzory hlásily přetížení, já nevěděl, čeho si mám užívat víc, lapal jsem po dechu a asi i dost nahlas vyjadřoval tu slast a doufal, že to vše ve zdraví přečkám. Přečkal. A na obláčku naprosté spokojenosti jsem pak plul ještě několik dnů.
To bylo něco!!! Škoda, že nemám vnoučata, abych jim o tom mohl vyprávět.
No, alespoň mám čas si zajít na opakování. Pozor! Dámy a pánové, ta čtyřruční masáž je jistě návyková.
Pavel


Koupil jsem dárkový poukaz na tantra masáž partnerce, ale ta se toho "zalekla" a odmítla jít. Tak jsem se bez dlouhého rozmýšlení rozhodl, že si tuto masáž dopřeju já. Poprvé v životě. S partnerkou jsem se dohodl, že mě alespoň doprovodí.

Vůbec jsem si nedovedl představit, co můžu od tantra masáže čekat nového, co se bude dít s mým tělem. To, co jsem prožil, předčilo mé očekávání. Velmi pomalé, rafinované a postupné zvyšování a prodlužování sexuálního napětí mě s blížícím se závěrem přivádělo skoro až k šílenství. Přitom se do celého těla, postupně až po konečky prstů, šířily jakési vibrace, které se stupňovaly a nabíraly na intenzitě. Obrovský, nezapomenutelný zážitek. Z mého pohledu byla masáž provedena dokonale.

Nedovedu si představit, že by se dalo něco ještě vylepšit. Možná budu po další návštěvě mile překvapen. S partnerkou jsme již domluveni, že příště půjdeme na společnou masáž.

Měj se moc hezky, Dano. A ještě jednou velké díky za nový, silný zážitek! Milan


Dani.Vic jak po mesici se ozyvam a jeste jednou dekuji za krasny pocit,ktery jsem u Tebe zazila.Diky Tobe vnimam ted intimnosti uplne jinak a mam z nich jiny a krasnejsi prozitek.Dokonce jsem poprve zazila orgasmus ciste pri styku bez drazdeni,coz pro me hodne znamena...S manzelem se ted casteji milujeme a uzivame doteku.Vim,ze je stale na cem pracovat,ale jsem rada,ze jsem se pohla z mista...DEKUJI!Jitka P.


2017-05-15 13:05:46 Pavel

Dlouho jsem se odhodlával a nakonec jsem se objednal na masáž. 

Byl jsem trochu (trochu hodně) nervózní, nevěděl jsem, kdo a co mne čeká ani jak bude reagovat moje tělo. Přivítalo mne velmi příjemné, uklidňující prostředí a vřelé objetí. V podstatě ihned mi bylo jasné, že masérce Daně se můžu s důvěrou svěřit do péče.

Masáž byla dráždivá, uklidňující, nabíjející životní energií - ale na to se musíte spíš zeptat mojí ženy.

Líbilo se mi to moc, takže jsem se hned objednal znovu. Ty další masáže byly ještě lepší, jak jsem se pomalu učil, jak reagovat a jak masérka odhalovala moje tajné touhy.

Rozhodnutí objednat se bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem poslední rok udělal.

Pavel


2015-04-05 21:04:12 Hana

Děkuji Dance za uvolňující masáž v její nabídce novou technikou RAINDROP.Je to unikátní relaxační technika,která kombinací esenciálních olejů které se kapou přímo na reflexní zóny na nohou a na páteř nejenže podporuje a uvolňuje bolavá záda,napomáhá od nemoci,může se aplikovat v průběhu nachlazení,podporuje imunity a je prostě báječná.Jsem ráda,že jsem se k Dance odhodlala a určitě jednou měsíčně se k ní a jejím esenciálním olejům budu vracet.Cítím se skvěle!


2015-03-12 09:17:23  Jiří

Děkuji paní Daně za nádhernou masáž.Její kouzelné ruce,pohodová atmosféra masážního prostoru s krbem,v přítmí za zvuku tibetských mís.Prostě nádhera.Kdybych to neměl tak daleko,chodil bych každý týden!Ještě jednou velké díky! 


2015-01-15 10:58:13  Ilona

Děkuji Dance za skvěle odvedenou terapii vaginálního mappingu.Po porodu jsem měla vaginismus,lékař mi řekl,že se s tím nedá nic dělat,tak jsem začala pátrat a objevila Danku.Terapie u ní je velmi citlivá,je to velmi pohodová žena,která je na správném místě.Napřed jsme všechno rozebraly u lahodného čaje a posezení u krbu,její oáza je místem klidu ,relaxace a pohody-Po 3 sezeních mě křečí ve vagině citlivou masáží zbavila a já se již znovu mohu milovat bezbolestně se svým manželem!Mnohokrát díky!Doporučuji všem ženám! 


2014-12-16 14:54:21  Jindřich

Díky moc!tantrická masáž v podání Danky můžu jen doporučit,její kouzelné ruce musíte zažít!Bylo to výborné nikdy jsem takovou láskyplnou masáž nezažil.To vytržení z reality je úžasné! 


2014-12-16 09:24:04 Josef

Nedávno jsem měl to štěstí zažít tantrickou masáž a musím přiznat, že stále nejsem schopen přesně popsat co mi dělala (jistě to byl pozdrav, rituální mytí, peříčka a samozřejmě pomalé a jemné doteky a další věci). Také neumím říct, jestli je rituál přesně daný nebo spontánně reaguje na moje reakce: je to proto, že po určité chvíli totálně zapomenu nejenom na moje osobní myšlenky a obavy, ale také na prostor, ve kterém se nacházím. Pro mě osobně není jednoduché se do takovéhoto stavu dostat, ale když se to stane, užívám si tento druh hypnotického stavu ohromně, když najednou simultánně cítím vlny své energie, které mým tělem prochází nahoru a dolů.

Tato energie má sexuální základ, protože tento rituál také obsahuje péči o intimní partie, ale tohle nemůže být srovnané k pocitům, které člověk běžně zažívá během „normálního” sexuálního aktu.

Když tyhle vlny energie získají větší intenzitu, asi pravděpodobně kulminují v něco, čemu se říká „celotělový” orgasmus, ale já bych to radši popsal jako extrémně silný a dlouhotrvající druh extáze.

Byl jsem totálně překvapen, trochu jsem měl strach, když jsem tohle poprvé zažil, ale Danka měla vše pod kontrolou, jemně mě zavedla zpátky do tichých vod.

Taky bych měl zmínit, že kontrolovaný rytmus dechu a nějaký druh meditativního stavu se zdá absolutně zásadním, pro takový druh extáze, ale i když někdo s tímhle nemá zkušenosti (tak jako já), Danka všechno dopředu vysvětlí a vede během celého rituálu.

Nakonec moje mysl a tělo bylo úplně relaxované a cítilo se lehké, ale někdy také pomyslím na tento zážitek, který měl také vliv na moji duši, a to když překvapivě cítím rozmotání uzlů a prolomení bariery, což má skutečně pozitivní a dlouhotrvající efekt.

Ale jinak, jednoduše jsem si užil tento radostný čas a neuvěřitelné pocity.


2014-12-15 22:57:43 Barbora

Chtěla bych poděkovat za nadpozemský zážitek.

Nádhera!!!

Děkuji a těším se na další setkání!

B.


2014-12-15 22:07:19 Karel

Nejdříve bych Ti chtěl poděkovat za nejneuvěřitelnější a nezapomenutelné momenty mého života.

Už mám nějaké zkušenosti, ale ještě nikdy jsem se před tím takhle necítil, vlastně stále úplně nevím, co se přesně dělo.

Ale myslím, že to je část toho všeho - není přesně možné a potřebné to popsat slovy.

V práci a v osobním životě je důležité vždy být nad věcí a mít všechno pod kontrolou.

A v těchto pár hodinách mi bylo ukázáno jak ohromující může být jenom jednoduše hluboko dýchat a všechno pustit…


2014-12-01 22:57:47 Petr

Rád bych Dance poděkoval za jedinečný zážitek. Vím, že dotek patří k životu, ale když to někdo opravdu umí, pak je vše o další rozměr života hezčí. Také bych každému doporučoval zážitek alespoň dvě, raději tři hodiny.
Každému chvíli trvá než se oprostí od sebe samého a pak teprve je to ono. Těším se na další setkání.


2014-11-05 19:09:26  Pavel

Tantra masáž od Danušky je nepopsatelný zážitek. To se prostě musí prožít.
Nikdo mé tělo nerozmazlil lépe než Danuška .díky!. 


2014-10-12 20:06:00  Michal Praha

Úžasné! K Danušce jsem se po dlouhém váhání odhodlal jít před sedmi měsíci. V té době jsem byl totálně vyhořelý, myslel jsem si, že život pro mě jako muže skončil. Danuška mně prostřednictvím tantrických masáží vrátila zpět, probudila ve mně sexuální energii a naučila mě s ní pracovat tak, že se nyní cítím v pohodě i při různých stresujících životních situacích. Dana je skvělá žena, která dobře rozumí mužské duši, a proto její masáže, které provádí s velkým zaujetím a nasazením ve velmi příjemném prostředí, poskytují mimořádný zážitek. Velmi doporučuji všem, kteří se o tantrické masáže zajímají.


2014-10-09 10:22:43 Radek Praha

Moc děkuji Danušce za nádhernou tantrickou masáž, dlouho mi trvalo, než jsem se na ní odhodlal zajít a musím říct, že to co jsem prožil, absolutně předčilo mé očekávání. Dlouho mi vrtalo v hlavě co je to orgasmus celého těla, který je v tantře tak často zmiňován. A teď vím, že mé představy byly přízemní a že dokud to člověk nezkusí, nemá šanci si to představit … Takže jestli chcete zažít, něco srovnatelného a dokonce i něco nádhernějšího než vyvrcholení při milování, můžu to jen doporučit.


2014-10-06 11:26:57 Petr Praha

Danuška,a její masáže můžu jenom doporučit! Masírování je její zábava, nikoliv práce, a to je hlavní rozdíl od ostatních komerčních masérů. Moc příjemné prostředí a zacházení. Budete odcházet jako znovuzrození !


2014-09-26 07:58:16 Vojta

Danuško,teprve teď se dostávám k tomu, abych Vám ještě jednou poděkoval. Byl to skvělý prožitek a ještě dnes cítím úžasnou pohodu. Nevím jak dlouho mi to vydrží, ale rád bych se tak do měsíce stavil znovu. Určitě se ozvu včas dopředu.“


2014-09-26 07:51:50 Michal Kroměříž

„Pomalu ve ve mně doznívají dojmy z masáže. Měl jsem z ní velmi příjemný pocit. Působila jste na mě velmi pozitivním dojmem. Vše se výjimečně dobře sešlo dohromady, atmosféra, příjemná hudba, jemné doteky.

Připadal jsem si jako v ráji. Bylo to pro mě jako vytržení z reality a přenesení na krásné místo, kde vše plyne tak lehce. Najednou se objevila spousta podnětů a pozitivních věcí, které lze zrealizovat. U mě se taky vynořily příjemné pocity a reminiscence z minulosti. Celkově ve mně masáž zanechala silný pozitivní náboj. 

2014-09-25 19:42:04

Děkuji za úžasný tantrický zážitek.

 

Nahoru