Access bars je metoda  nástrojů a procesů,které vám s lehkostí ,pokud si to dovolíte,otevírá více vědomí.Je to ochota být  zcela  přítomný ve všech oblastech našeho života. Access bars umožňuje vyhodit z hlavy vše nepotřebné, jako když zmáčknete na počítači klávesu delete.Osvobodíte se od napětí,stresu a stále vracejících se myšlenek či pochyb.Co když to může být opravdu tak snadné? Přijďte a poznejte to sami.

Více informací

Ženské pánevní dno nejsou jen svaly. Ženská pánev je centrum ženské síly a vitality, sexappealu, sebedůvěry, sebevědomí. Pánevní dno ženy je jako květina, která je součástí emočního prožívání ženy.

Více informací
vaginalni_mapovani

Při technice vaginálního mapování je důležitá práce s dechem. Pomocí dechu uvolníme napětí, rozproudíme krev, oživíme tělo. Tkáň vaginy se mapuje jemným a citlivým dotykem. Vědomá pozornost ženy, zaměřená do konkrétního bodu tkáně, dech a dotyk, to jsou tři základní nástroje používané při zvyšování citlivosti tkáně vaginy.

Více informací

Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování? Jemně probudím tyto základní energie tím, že umísťuji své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějšímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Více informací

Energetický facelift je úžasný proces, který dokáže omladit tvář a tělo bez operace,injekcí,peelingu nebo jiných procedur,  nejen zpomaluje stárnutí, vyhladí vám vrásky,navrací do těla radost,lásku k sobě,pomáhá růstu vlasů,pigmentové skvrny  vám blednou,zvýší se vám sebevědomí, máte lehčí pocit v těle.

Více informací
ženská bylinná napářka

 

 Ženská bylinná napářka je procedura, která poskytuje holistickou péči o ženské zdraví. Díky působení teplých bylinných výparů dochází k prohřátí ženských pohlavních orgánů, lepší krevní cirkulaci v oblasti malé pánve a k absorpci účinných látek z bylin krevním oběhem.

 

Má nejen silné fyzické, emocionální a duševní účinky, ale také způsobuje relaxační  účinek. Ovlivňuje celou řadu funkcí nervového, oběhového, lymfatického, imunitního a pohybového systému.

Jak probíhá procedura u mne v oáze?

před procedurou posedíme u čaje vy mi řeknete své pocity, vize ,intuitivně si vyberete bylinky z mé nabídky. Většinu bylin si pěstuji sama na mé zahradě v bio kvalitě. Mohu vám nyní nabídnout levanduli, měsíček, růži, tymián, bazalku.

Než se bylinky uvaří můžete přijmout vodní lázeň pro své nohy. Poté si sednete na napařovací židličku a přijímáte napářku. Buď si ji můžete užít sama ve své meditaci u svíčky v tichosti nebo u meditační hudby v zimě u hořícího krbu, nebo s péčí ode mne s masáží hlavy a rukou.

 Platba hotově,rychlým převodem

Investice 1000 Kč/cca 70 min

 Možnost zakoupit na dárkový poukaz

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem.

Více informací

Je vynikající, jednoduchý a propracovaný diagnostický systém, podle kterého je možné objektivně zmapovat energetickou situaci v organizmu, byl objeven japonským lékařem Kobe Akabane. Vyrovnáním těchto energetických disbalancí se dá léčit velké množství zdravotních problémů, protože vzniku mnoha onemocnění předchází většinou různě dlouhé období energetické nerovnováhy, kdy energie v těle nemůže volně proudit.

Více informací
leceni_jizev

Léčení jizev. . Jizvy, ať už emoční nebo ty fyzické, jsou nositelkami velké bolesti, ale jaké velké energie. Když s nimi nepracujeme, něco v nás nemůže proudit. Je to jako bychom postavili na řece hráz. Taková přehrada je někdy fajn, ale běda, když není pod kontrolou a jednoho dne se prostě protrhne.

Více informací
Nahoru