Tantrické masáže, masáže, terapie

Vaginální mapování

vaginalni_mapovani1

Vaginální mapování

Sezení začíná úvodním rozhovorem. Při prvním sezení povídáme zpravidla celou první hodinu. Anebo dle potřeb klientky. Zjišťuji, nakolik se žena dokáže spojit se svými pocity a vyjádřit je, pojmenovat, či si je vůbec uvědomit. Nakolik vnímá své tělo. Jaký postoj má všeobecně k sexualitě a intimitě, k mužům, jaký byl předchozí průběh jejího sexuálního života (aktivního i pasivního). Co od vaginálního mapování očekává, co je jejím záměrem. 

Při technice vaginálního mapování je důležitá práce s dechem. Pomocí dechu uvolníme napětí, rozproudíme krev, oživíme tělo. Před mapováním můžete přijmout vaginální napářku vybrat si bylinky z mé nabídky.Bylinky jsou bio z mé zahrádky.

Tkáň vaginy se mapuje jemným a citlivým dotykem. Vědomá pozornost ženy, zaměřená do konkrétního bodu tkáně, dech a dotyk, to jsou tři základní nástroje používané při zvyšování citlivosti tkáně vaginy.

Klientka sama si řídí, na základě informací, které zná z úvodního povídání, na kterém bodě a jakým tlakem se tkáně vaginy dotýkáme. Sama určuje tempo, postup, průběh i podobu sezení. Slovním vedením, pohybem, zvukem, či gesty se aktivně podílí na samotném mapování.Vhodné minimálně 3 sezení do 3 měsíců.

Investice za 3x 150 min.  8500 Kč,  nebo 5x sezení  14 000Kč platba předem hotově, nebo rychlým převodem vkladem na účet ,

každá další hodina 1500 Kč

 Možno použít k terapii access bars či body process .

V investici  je započítána úvodní konzultace, mapování, doznění a sdílení.

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

Unikátní kombinace vaginálního mapování s následným láskyplným dotekem

Pro mnohé ženy je vaginální mapování náročným emocionálním procesem a ženy po něm často vnímají potřebu delšího dohlazení, ukonejšení, aby prohloubily svůj harmonický a úlevný pocit. Doteková péče následuje po vaginálním mapování a je jí vyhrazeno cca 40 minut, kdy žena může jenom spočinout a užívat si hýčkání. Celý proces se tak stává podporou léčení a hlubokého napojení se na své ženství.

Investice180 min ... 4000 Kč 

 

Vaginální mapování s masáží ňader

Toto unikátní spojení nabízí propojení emočního centra, kterým je srdce s centrem naší ženské podstaty. Nejdříve prostřednictvím masáže prsou a oblasti srdce budeme pracovat s uvolněním emocí a následně budeme uvolňovat blokády ve vagíně prostřednictvím akupresurní techniky - vaginálního mapování. Tato péče poskytuje komplexní přístup k celkovému uvolnění těla na rovině emoční a fyzické. Budete se cítit neuvěřitelně odlehčeně a napojeně na svoji ženskou stránku. Dopřejte si tuto skvělou kombinaci dvou technik v jednom, v celkové délce tří hodin.

Investice 180 min ... 4000 Kč

 

 

Nahoru