Tantrické masáže, masáže, terapie

Tantra masáže pro muže

Vydejte se do magického světa svého nitra, objevte svou podstatu, vnitřní sílu a skryté emoce. Dopřejte si "Tantra masáž" a užijte si opakované vlny vzrušení následované okamžiky absolutního klidu a ticha. Prociťte oheň své touhy a chtíče a nechte jej naplnit celé své tělo, až do konečků prstů. Zbystřete své smysly a uvědomte si jemné mravenčení energie v každém kousku svého těla. Vnímejte sebe, svět kolem, rozšiřte své vědomí a užijte si přítomný okamžik. Jste tady a teď, jen Vy a masérka. Jste tady a teď, Vy a celý svět. Vnímejte své pocity, zvuky, vůně, barvy, chuť svého vzrušení. Vnímejte svět celým tělem a udržte si toto rozšířené vědomí i po ukončení tantra masáže. Tantra je cesta vědomého žití, zkuste i vy jít touto cestou.

  

TANTRA MASÁŽ ŠIVA 1.DOTEK

Vítejte v mé oáze a pokud jdete na smyslnou masáž poprvé či ji vybíráte na dárkový poukaz,můžete si vybrat z této zkácené verze,pokud nespěcháte doporučuji masáž aspoŇ na 150 min. Před masáží posedíme u čaje,probereme vaše očekávání,přání a v klidu se naladíme na sebe.Po sprše budeme spolu dýchat,uvědomovat si bytí tady a teď,při krátkém rituálu uctívání božstva ve vás, budete se navnímávat na své tělo,budeme dýchat a provádět bioenergetická cvičení.Pak vás navedu na matraci, přijímáte doteky mých dlaní,prstů kdy střídám tahy jemné jak pírko, tak silové doteky, vše intuitivně tak, jak mě moje ruce navedou.U masáže není vhodné mluvit ani se mne dotýkat. Pracuji v hlubokém meditativním stavu.Masáž je zakončena meditací linganu . Dovedu vás do stavu blaženosti a sebepřijetí. Je  to celostní smyslná masáž, která  může být s aktivním přijímáním masáže.

A co to znamená?

1. Jsem tady a teď.
2. Vnímám své tělo a to jak se cítí.
3. Umím to dát najevo.
4. Dýchám.
5. Projevuji se zvukově.
6. Hýbu se.
 
 Investice  
                  100 min 3000 Kč /130 euro
                  
 
 
Možno zakoupit jako dárkový poukaz,platba hotově či převodem na účet

 

TANTRA MASÁŽ ŠIVA  

Celotělová tantra masáž včetně masáže lingamu (pohlaví) začíná tradičním úvodním tantrickým rituálem ve stoje. Celá masáž je naplněna smyslností, probouzí v mužích vnitřní energii a sexuální sílu. Dává odplynout každodenním starostem a umožňuje radovat se ze střídavých vln vzrušení a uvolnění.

Zahrnuje dynamické části s pevnějšími dotyky, které v mužích budují vzrušení a vrací roztěkanou mysl do těla. Jemné hlazení naopak stimuluje nervová zakončení a zbystřuje vnímání, nahřívání teplými žínkami uvolní energetické bloky v těle, hlazení peřím, kožešinkami, různými provázky, štětečky zvýší citlivost těla, masáž teplým olejem stupňuje vzrušení, které  rozvádímpo celém těle. Masáž umožňuje nalézt štěstí a lásku uvnitř vlastního těla. Toto vědomí můžete přenést do svého běžného života. Masáž je zakončena láskyplnou masáží mužského přirození, zahrnující přes 2 desítky druhů doteků . Pokud si budete přát, může být součástí masáže i tzv.Velký tah, jehož technikou vás na vaše přání provedu. (Jedná se o cílenou práci s dechem a vlastním tělem, která nabízí možnost prožít orgasmus bez ejakulace, čímž dojde nejen k zabránění úniku energie, ale naopak k získání obrovského množství energie navíc. Takový orgasmus bývá popisován jako velmi silný, často takřka duchovní či spirituální zážitek.

 

Investice        130 min  4000Kč/ 175 Euro       

                    

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

BOŽSKÁ TANTRA MASÁŽ ŠIVA

Prodloužená tantrická masáž, která díky většímu časovému prostoru umožňuje plně se uvolnit do prožitku masáže a nechat se unášet za hranice běžného dne. Obsahuje tantrickou masáž celého těla , různé formy doteku horkými ručníky, peřím, kožešinou, prodlouženou tantrickou masáž lingamu a masáž análu a prostaty.Citlivá masáž análního otvoru zve do hlubších dimenzí důvěry a otevření srdce. Mužům,vedle pozitivního vlivu na zdraví(masáž prostaty),nechává nahlédnout do jinové části sexuality, plné rozkoše a odevzdání se. Pomáhá tak mužům propojit pudovou sexualitu a srdce . Láskyplné navázání kontaktu s místem,o kterém se už jako děti učíme, že je nečisté, nám tak pomáhá být celistvější. Tato masáž nám poskytuje prostor pro práci s tělem na hlubší rovině. Podporuje uzemnění a ukotvení v těle, dodává optimismus a důvěru do života.

Investice 150 min   4500 Kč   /195 Euro  Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

 

 ROYAL TANTRA MASÁŽ ŠIVA       

Zvu tě na nádhernou celotělovou smyslnou masáž ,která začíná společnou koupelí ve vaně . Před masáží posedíme u čaje, poté tě opečuji ve stoje a napojím se na tvou energii v podobě tantrického rituálu a praxí s dechem, pohybem a hlasem.Pak se oddáme společné koupeli v přítmí masérny v zimě u hořícího krbu a plápolajících svíček.Ve vaně můžeš přijmout pomalou masáž celého těla pomocí bylinných měšců,či relaxaci se solí a esenciálním olejem.Po koupeli tě navedu na matraci a začnu tě masírovat nejprve přijímáš doteky různými předměty jako je peří,kožešiny,šnůrky,štetce,poté tě masíruji teplým olejem,kdy táhnu energii od hlavy až k patám.K masáži používám teplý bio kokosový olej a lávové kameny na dodání energie do těla a odbourání stresu. Poté se otočís na záda a masíruji ti ruce hrudník ,břicho nohy a lingam.Pokud si to budeš přát můžeme masáž ukoncit Velkým tahem tj.tělový orgasmus či ejakulací.

Investice  180 min 5000 Kč  / 215 Euro

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

                    

MAGICKÁ TANTRA MASÁŽ ŠIVA

Celotělová tantra masáž včetně masáže lingamu (pohlaví) začíná tradičním úvodním tantrickým rituálem ve stoje. Celá masáž je naplněna smyslností, probouzí v mužích vnitřní energii a sexuální sílu. Dává odplynout každodenním starostem a umožňuje radovat se ze střídavých vln vzrušení a uvolnění. Zahrnuje dynamické části s pevnějšími dotyky, které v mužích budují vzrušení a vrací roztěkanou mysl do těla. Jemné hlazení naopak stimuluje nervová zakončení a zbystřuje vnímání, nahřívání teplými žínkami uvolní energetické bloky v těle,hlazení peříčky,kožešinkami prohlubuje vnímání, masáž teplým olejem stupňuje vzrušení, které masérka rozvádí po celém těle. Masáž umožňuje nalézt štěstí a lásku uvnitř vlastního těla. Toto vědomí můžete přenést do svého běžného života. Obsahuje citlivou, meditativní a léčivou masáž análu a prostaty,masáž hlavy a dutin. Masáž je zakončena láskyplnou masáží mužského přirození, zahrnující přes 2 desítky druhů doteků. Pokud si budete přát, může být součástí masáže i tzv.Velký tah, jehož technikou vás na vaše přání provedu. (Jedná se o cílenou práci s dechem a vlastním tělem, která nabízí možnost prožít orgasmus bez ejakulace, čímž dojde nejen k zabránění úniku energie, ale naopak k získání obrovského množství energie navíc. Takový orgasmus bývá popisován jako velmi silný, často takřka duchovní či spirituální zážitek.  Naučíte se pracovat s dechem a pánevním dnem tak, abyste rozprostřeli vzrušení do celého těla. Můžete pak prožívat celotělový orgasmus, který vitalizuje vaše tělo a naplňuje ho energií pro uskutečnění vašich záměrů a vizí.

Zbavíte se studu a poznáte nové roviny prožitku.

Projdete duchovním vývojem, který zlepší kvalitu vašich vztahů k sobě i ostatním.

 

Investice 180 min     5000 Kč /215 Euro

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

TANTRA MASÁŽ   ŠIVA SE ZÁMĚREM 

Masáž je možné absolvovat sám nebo se svou partnerkou ,která u masáže  přihlíží.

Průběh masáže:

Před masáží mi sdělíte váš záměr -vaše přání například:láska,zdraví,otevřenost,pozitivní myšlení...

Masáž začíná  hlubokým dýcháním ,rozprouděním energie do těla,opičím dechem a pomalým zklidněním.,bioenergetickým cvičením a následným rituálem ve stoje. V masáži se můžete těšit na pomalé pevné doteky, které příjemně uvolní svalové napětí ale i na něžné hlazení ,plácání,bušení, které tělu přinesou pocit tepla, bezpečí a lásky.

Poté si lehnete na břicho, přes sarong kterým Vás zakrývám,  provádím tlakovou masáž pro procítění těla a uzemnění. Dále vás masíruji  horkými ručníky a teplým olejem. Vaším  úkolem je při masáži používat hlas,hluboce dýchat a pohybovat tělem.  Po uvolnění zadní části těla se otáčíte a stejně se postupuje při masáži hrudi,rukou nohou a pohlaví. Masáž může být zakončena Velkým tahem-celotělovým orgasmem.

Po masáži vklepávám  konečky prstů vaše přání-záměr do  celého těla.

 

Investice 150 min 5000 Kč  /215 Euro, s vodní lázní +30 min 5500 Kč/239 Euro

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

TANTRA MASÁŽ ŠIVA V RÁJI

Tantrická masáž celého těla včetně lingamu má dlouholetou tradici vycházející z kámasútry, tantrického a taoistického přístupu k sexu. Na rozdíl od masturbace, cílem  tantrické masáže není okamžitý orgasmus a tím i uvolnění sexuálního napětí. Učí poznávat vlastní tělo, rozvíjí fantazii, harmonizuje tělo i duši a přináší zcela nové pocity z doteku a vzrušení.
Mnohdy je chápána jako vyšší forma meditace a není vůbec spojována s vyvrcholením, ale především s prožíváním pocitů, a vzrušení.

Má tu sílu zbavit přijímajícího muže stresu a napětí. Pravidelná masáž dokáže zlepšit celkový zdravotní stav mužského pohlavního orgánu, protože se při ní střídá technika, která zajistí jeho pozvolné, ale důkladné prokrvení, s hlubokou relaxací a uvolněním. 

Masáž se začíná v lehu na zádech,zaměřuje se na hlazení nohou, vnitřní a vnější strany stehen, perinea, varlat, třísel, břicha a prsou.omýváním horkými ručníky,hlazení peřím,kožešinami ,koženými šňůrkami jak ve formě pomalých něžných doteků, pak se otočíte na břicho napojuji se na váš dech ,uzemňuji vaše tělo pevnými doteky přes sarong,pak vás hladím různými předměty a masíruji teplým olejem.K masázi používám  teplý kokosový olej a horké lávové kameny k odbourání stresu a uvolnění celého těla.Můžete se dopřát masáž prostaty,hlavy nosu,zubů,jazyka a uší.

 Masáž poskytuje vnímat mimořádně intenzivní radost z vlastního těla, z vlastního vzrušení, z přítomnosti masérky a z energie, která mezi námi proudí. Neodehrává se někde mimo tělo, ale je přítomná v těle tady a teď. Být tady a teď, to znamená vnímat sebe i druhého, prožívat radost, prožívat své tělo a jeho pocity, uvědomit si že žiji a že mi je dobře, vnímat i to, na co jsme už dávno ve spěchu zapomněli, zůstat v kontaktu sám se sebou.

 

Investice 240 min 7000 Kč/ 305 Euro platba hotově nebo rychlým převodem

 

LUXUSNÍ PÉČE O KRÁLE

Připravila jsem pro tebe celostní  celodenní péči,může být i vícedenní.Jsi unavený? Stále ve stresu? Bolí tě záda?  Máš problémy  ve vztahu? Chybí ti dotek? Nebo potřebuješ z toho pracovního kolotoče na chvíli vypadnout? Jsem tu pro tebe abys zažil luxusní péči na kterou dlouho nezapomeneš.

Ráda Tě uvítám ve své oáze , můžeš se mnou prožít celý den,dva dny nebo i více dnů.Ubytuji tě  v nádherném apartmánu ve střeše samého domu ,  kde se nachází má oáza.Můžeš zažít  povídání u čaje,nebo mohu být jen jako vrba pro tebe, procházku lesem, saunu, vodní lázeň, dotekovou terapii proti stresu,diagnostiku energetických drah, celostní smyslnou masáž,tao masáž, regenerační masáž, praxi s dechem, meditaci, cvičení na uvolnění ,mohu tě naučit akupresuru určitých bodů na samoléčbu,můžeš si nechat namíchat bachovy květové esence, nebo přijmout frekvenční terapii přístrojem Healy, vše na dohodě předem . 

 BALÍČEK NA 1 DEN  MŮŽE OBSAHOVAT  KONZULTACI S ČAJEM A OVOCEM,TERAPII  AKEBANEHO TEST, ACCESS BARS,LEHKÝ VEG.OBĚD, MAGICKÁ TANTRA MASÁŽ  ŠIVA ,MEDITACI,DOZNĚNÍ  INVESTICE   OD 8000 KČ

 

BALÍČEK NA 2 DNY - UVÍTACÍ ČAJ, PRAXE S DECHEM, VYCHÁZKA LESEM, UBYTOVÁNÍ, AKEBANEHO TEST, REGENERAČNÍ MASÁŽ, DRUHÝ DEN  SNÍDANĚ, ACCESS BARS, FREKVENČNÍ TERAPIE PŘÍSTROJEM HEALY,TANTRA MASÁŽ DLE VÝBĚRU

INVESTICE OD 12000 KČ

 

 

TEMNÁ TANTRA MASÁŽ ŠIVA S PRVKY BDSM

Vítejte ve světě příběhů tantrické masáže se svazováním,důtkami,bičíky,masáží růžnými předměty z říše přírody. Nejprve rozebereme co se bude dít a vy mi dáte k tomu souhlas. Nic se neděje nad rámec nedomluvených doteků. Vy jen přijímáte doteky neopětujete. U každé masáže předem posedíme u čaje probereme vaše vize,přání a pak se pustíme do objevování vašeho těla.Na začátku masáže si budeme hrát s dechem,pokud budete chtít mít zavázané oči je to velmi dobré.Masáž se odvíjí jak ve stoje tak vleže nejprve na břichu ležíte a já vás šimrám různými předměty  jak jemnými kožešinkami tak důtkami,bičíky.Poté vám masíruji celé tělo horkým olejem a lávovými kameny.Já pracuji v meditaci a když ucítím,že vaše tělo žádá pevnější dotek opětuji ho.Práce s dechem a dotekem  je hlavní komoditou u této masáže.Můžete zažít masáž prostaty různými dildy či kolíky.Na zavěr masáže masíruji váš ligam pokud si to budete přát.Pokud si donesete vlastní hračky jako třeba kolíky a dilátory ráda je použiji pro vás.

 

130 min 5000 Kč/ 215 Euro platba hotově nebo rychlým převodem

             

TAO MASÁŽ VELKÉ MEDVĚDICE

Vítejte ve světě kvalitní regenerační masáže spojenou s masáží intimních míst,  v pološeru jen za svitu svíček a s tóny relaxační hudby. Splňte si svůj tajný sen, ve kterém překračuji hranici klasické masáže. Pomáhám vám uvolnit a zregenerovat vaše tělo, postupně vás odhaluji a zahrnuji intimní masáž.   Před masáží posedíme u čaje a vy mi povíte co vás ke mně přivádí ,kde vás tělo bolí a poté zvolíme společně postup masáže.Poté rozproudíme energii v těle dechem,pohybem a hlasem.Zapomenete na starosti a ocitnete se ve stavu "tady a teď ". Ve stoje zažijete napojovací rituál a po té uleháte na matraci a já masíruji celé vaše tělo.Podle vašich potíží .Nevynechám jedinou část těla.Masíruji teplým kokosovým olejem do kterého míchám na míru esenciální oleje.K masáži používám lávové kameny,polodrahokamy či bylinné měšce.Masíruji celé vaše tělo a na závěr se dočkáte masáže lingamu a můžete ejakulovat .

Investice  70 min 2000 Kč /90 euro zkrácená verze pro lidi co spěchají

                100 min 3000 Kč / 130 euro, s vodní lázní +30 min 3500 Kč

 

 

TAO MASÁŽ BÍLÉ TYGŘICE

Masáž začíná rozprouděním energie do těla a rituálem ve stoje na navození kontaktu s vámi .

Poté si uleháte na záda a já vám masíruji váš lingam,břicho,hrudník a hlavu,Masáž provádím na sucho,střídám silné hmaty s lehkými,hladím vás mými vlasy,tělem,pak se otáčíte na břicho a celý rituál doteků,hlazení,škrábání,omývání teplými žíňkami přijímáte na zadní straně těla.Poté vás polívám teplým olejem a intuitivně masíruji celé tělo od hlavy až k patám.Střídám různé hmaty jak lehké jak pírko tak silné,masíruji vás rukama,nohama,vlasama a celým tělem.Tato masáž je velice živá a velmi vzrušující.Vaším úkolem je hodně dýchat a být v přítomnosti.Až jste naplněn rozkoší otáčíte se znovu na záda a teplý olej vám stéká po lingamu a já vám ho rozprostírám po celém těle.masíruji vám lingam rukama,nohama. Na závěr můžete ejakulovat na má prsa .

 

Investice      130 min  4000 Kč /175 Euro, s vodní lázní +30 min 4500 Kč/195 Euro

 

TAO MASÁŽ  ZELENÉHO DRAKA

úryvek z knihy vyučování Bílé tygřice

Má-li vzniknout žlutá,bílá musí vyhledat zelenou.Má-li dojít k osvícení Tygrice musí vyhledat Draka.Veškerá potrava musí vstoupit do úst,než se dostane do žaludku.I do kotle lze vstoupit Nebeskou bránou.Když voda a oheň nahromadí v Nebeské bráně a pak splynou v kotli.vznikne elixír.

 

Dopřejte si unikátní velmi smyslnou masáž celého těla,kterou vám připravím na míru.Tato masáž začíná posezením u  čaje s povídáním vašich přání co u masáže chcete zažít.Před masáží se učíme pracovat s dechem a sexuální energií.Bílá tygřice svádí draka,dovolí mu ji hladit,společně zvyšovat sexuální energii. Tato masáž je určená pro stálé klienty, kteří u mne  absolvovali nejméně 2 tantra masáže .

Masáž začíná ve stoje vzájemným hlazením,pokračuje v leže draka na zádech ,omýváním horkými žíňkami,i ntuitivní masáží celého těla teplým kakaovým máslem, či kokosovým olejem, který dodá masáži vice smyslnosti , masáží  vlasy, prsy, rukama a celým  tělem bílé tygřice .Vy se můžete  dotýkat  bílé tygřice, jen tam , kde vám to dovolí. V průběhu masáže může zelený drak  několikrát ejakulovat  na prsa  či  na tělo bílé tygřice.Tygřice očekává u zelelého draka  vzájemné sympatie, zdvořilost, čistotu a příjemné vystupování, dárek  a zájem o masáž pro bílou tygřici.

Masáž se skládá z 120 min masáže pro zeleného draka a 30 min pro bílou tygřici.

 investice 150 min 5000 Kč (220 Euro), s vodní lázní +30 min 5500 Kč/239 Euro

 

 

Nahoru