Tantra masáže pro páry

Zvu vás ke zpestření vašeho vztahu společným zážitkem, párové masáže.

Tantra masáž pro zamilované ,páry ,přátele nabízí jedinečný a hluboký zážitek,který párům zprostředkuje nový prožitek a intenzivní sexuální impuls .Tantra masáž pro páry,je určena všem mužům a ženám, kteří chtějí objevovat sebe i svého partnera. Pro přátele, kteří si ve společné místnosti, chtějí věnovat nezapomenutelný zážitek. Objevíte Vaše tělo a jeho potenciál pro prožívání v oblasti lásky, citu, sexuality a smyslnosti. Prožít tuto zkušenost v přítomnosti blízké či milované osoby dává této pečující a blahodárné masáži nový rozměr v prožívání intimity, který si přenesete i do svých životů a na dlouho vás obohatí.

Masáže pro páry, přátele provádím sama a Váš partner (partnerka) se dívá. 

Po příchodu do mé oázy posedíme u čaje a povykládáme si o vašich přáních,záměrech.

Na začátku masáže uvolníme tělo dechem,pohybem a hlasem,pak následuje tantrický rituál ve stoje tj. Klanění se bohyni, božstvu a masáž ve stoje. Poté uleháte na tantrickou matraci a následuje omývání horkými žínkami,hlazení peříčky,kožešinkami a jinými hebkými předměty a masáž teplým olejem s intuitivně vybranými esenciálními oleji. Energie vybudovaná v masáži podpoří vaše partnerství na energetické úrovni. Vytvoří se energetický most, jež může rozšířit vnímání jeden druhého a posílit tím vaše pouto lásky.

Pracuji v hluboce meditativním stavu, kdy jsem dechem napojena na klienta,klientku.Na závěr masáže může být zahrnuta intimní masáž lingamu/joni či orgasmická meditace pohlaví.

Ze zkušenosti vím, že masáž ve vás probudí smyslnou touhu strávit v milostném objetí další chvíle v mé oáze,kterou vám poskytnu za úplatu.

investice  varianta 1. masáž jednoho z páru  150 min 5000 Kč
 
                varianta 2.masáž obou z páru        240 min 6000 Kč
 
               varianta 3.masáž 4 ruční (já a můj partner masírujeme v čase 130 min oba v páru-muž masíruje ženu,žena muže     130 min 6000 Kč
 
Balíček na 3 setkání   : 1.setkání terapie proti stresu -access bars -oba partneři leží ve stejné době a přijímají zcela v komfortu oblečení terapii na hlavě tj kvantové léčení access bars 70 min 3000 Kč pro oba
2.setkání 100 minut Dotek Tantry- masáž vědomým dotekem,masírujeme ve stejný čas oba v páru 100 min 4000 Kč
3.setkání 130 minut Tantra masáž s meditací nebo se záměrem ve stejný čas masírujeme ve stejný čas oba v páru 130 min 6000 Kč
Ke každému setkání bonus praxe s funkčním dechem.
Terapie a masáže probíhají v jedné místnosti u terapie ležíte každý na masážním lehátku,u masáží ležíte na zemi na matraci v jedné místnosti v zimě s hořícím krbem.
Po masáži možná relaxační koupel za zvuků praskajícího dřeva. Ke každé masáži občerstvení ovoce,ořechy,čaj může být i sekt do vany.
 
                      
                                                                                     500 Kč pronájem romantického prostoru po masáži na milování
                                                                                     500 Kč vodní lázeň po masáži

Nahoru