Tantrické masáže, masáže, terapie

Masáže

Program  v podobě vyhledání potíží, masáže  a tělového procesu.Vhodné pro lidi co trpí na artrozu kolena, kyčle a chtějí svému tělu pomoci jinak , jak léky, či operací.

Více informací

Nahmatali jste si někdy v dlani nebo na chodidle bolestivý bod? Pokud se něco v těle pokazí, na památku nám zůstane na těle místo, které po stisknutí bolí. Je to vlastně projekce organismu na konkrétní body a dráhy na rukou a nohou.

Více informací
ayurvedska_masaz

Pomalá, senzitivní masáž, prováděná s velkou vnímavostí a naladěním na vás a vaše tělo. K masáži používám biokokosový olej,nebo jasmínový či kakaové máslo jehož výborná vstřebatelnost do pokožky  a jemnost jsou jako stvořené k hýčkání a relaxaci.  Jemné, citlivé masážní hmaty a doteky jdou mnohdy až do samého nitra.

Více informací

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem.

Více informací

Raindrop je unikátní relaxační technika, která kombinuje esenciální terapeutické oleje  s masáží a vytváří nezapomenutelné zážitky a současně odbourává stres, posiluje imunitu a podporuje zdravou páteř.Při masáži se nejprve kapou oleje na Vital flex body na nohou a poté na páteř.

Více informací

 Rádi a efektivně spojujete příjemné s užitečným?Mám pro vás 3v1 osvědčenou kombinaci mých vášní-pohybu, funkčního dechu-masáží .

Provedu vás cvičením s magnetickým polem, praxí s tyčí na posílení těla a  funkčním dechem. Poté přijmete masáž vědomým dotekem.

V proudu vědomého pohybu odhalíme vaše aktuální témata,naučíte se  dechy proti stresu,na uvolnění nosohltanu a celkovému zklidnění organismu.

 

 

 

 U každého setkání  posedíme u šálku čaje a probereme co vás trápí a co chcete změnit.

Cvičení zahrnuje praxi  stoj  v magnetickém poli, nabirání energie, která nám pomáhá uzdravovat naše tělo.Poklepeme tělo automasáží k dlouhověkosti, automasáž meridiánových drah,cvičení s krátkou tyčí,s dlouhou tycí,každé setkání je sestavené na míru podle potřeb klienta(klientky)

Funkční dech tj vědomé dýchání nosem proti sresu,na alergie,při menopause na podporu těla se cítit lépe.

Nechám se vést vlastní intuicí,masíruji vaše tělo tak,jak to právě cítím,kombinuji několik technik od klasických regeneračních hmatu,přes jemné relaxační,nebo přikládám lávové kameny a masíruji s nimi,svíce,masážní tyčinky.Možností je spousty a každá masáž je naprosto jedinečná a neopakovatelná. Při každé masáži přistupuji ke klientovi individuálně a naslouchám jeho tělu.

Atmosféra této masáže je být tady a teď nechat myšlenky odplynout,dostáváte to nejlepší a nejpotřebnější z celé škály terapeutických technik.

U této masáže nemasíruji intimní místa.

 Investice 130 min 3000 Kč

platba hotově nebo rychlým převodem,možné zakoupit na dárkový poukaz

Více informací

Je to velmi jemná technika, která výborně uvolňuje jemnou stimulací a pohybem celou páteř, pánev, SI skloubení( skloubení pánve a křížové kosti) tonizuje svaly, vazy a fascie v celém těle. Napomáhá při bolestech hlavy, migréně, potížích s krční a bederní páteří, při pocitu těžkých nohou, při neplodnosti a bolestivé menstruaci.. 

Více informací
Nahoru