Energetický Facelift

Přijďte si užít blahodárné hýčkání nejen vašeho dekoltu, obličeje, těla ale i duše.

Energetický facelift je úžasný proces, který dokáže omladit tvář a tělo bez operace, injekcí, peelingu nebo jiných procedur, nejen zpomaluje stárnutí, vyhladí vám vrásky, navrací do těla radost, lásku k sobě, pomáhá růstu vlasů, pigmentové skvrny  vám blednou, zvýší se vám sebevědomí, máte lehčí pocit v těle.

Metoda je tak relaxační, že u ní skoro  každá usne.Tato technika může vytvářet omlazovací procesy v celém těle . A kromě toho nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se na sebe kriticky.

Efekt po sezení se nemusí hned ve tváři projevit, ale rozhodně se projeví ve vašem vyzařování, držení těla a o tom jak se projevujeme navenek směrem k okolí. Často se totiž stává ,že se skrýváme za určité masky ostatních, máme strach vypadat jak se doopravdy máme, protože máme spoustu spatných zkušeností ( a to nejen z tohoto života) týkajících se krásy, fyzického těla a toho jak přijímáme sami sebe a jak jsme přijímáni okolím.

Energie access energetic facelift má ještě úplně jinou kvalitu. Dochází ke zpřístupnění úplně jiné dimenze a i reality, bez gravitace a času.Těžko se to dá popsat slovy ! Přijďte to ZAŽÍT! Energii vnímám jako velmi láskyplnou, pečující, výživnou a více povznášející.

Co když můžeme nechat odejít naše posuzování ohledně stárnutí a otevřít se nové realitě?

Co když můžeme nechat naši krásu plně vyzařovat ven a prosvěcovat všechny reality?

Co je zde pro nás ještě možné?

investice 100 min 1500 Kč

balíček 3 sezení ,návštěvy nejlépe po týdnu  4000 Kč 

balíček 5 sezení , návštěvy nejlépe po týdnu  6500 Kč

Platba možná  rychlým převodem nebo hotově .

 

Nahoru