Bachovy květové esence

 

Bachovy esence nám pomáhají vyrovnat se s tím, co nás trápí. Umožní nám nový pohled na sebe i svět kolem nás. Odkrývají to, kým skutečně jsme, a pomáhají nám hledat smysl a cíl naší cesty životem, léčit naši duši. Náš stav mohou ovlivnit pouze pozitivně. Bachovy esence není možné předávkovat. Nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky a nejsou kontraindikací alopatické léčby. Jsou čistě přírodní léčbou, založenou na energetickém působení rostlin.  Významnou předností této metody zůstává skutečnost, že ji mohou bez obav používat dospělí, děti, těhotné ženy a miminka, ale také domácí zvířátka.

Bachovy květové esence pomáhají člověku rozpouštět tzv. negativní emoce – hněv (zlost, zloba, naštvanost), strachy (napětí, úzkost), smutek (žal, lítost, sebelítost), žárlivost, závist, nenávist, křivdu (pocit nespravedlnosti), očekávání (starosti, úzkosti), překvapení (šok, nečekané situace), nedůvěra, znechucení (hnus). Člověk získá více energie, má zdravý pohled na život, cítí se více v pohodě, posílí se mu sebevědomí, umí se rozhodovat, stojí si sám za sebou…

Bachovy esence jsou vyrobeny z květů planě rostoucích stromů a keřů a proto nemají žádné vedlejší účinky. Díky tomu mají velmi široké použití. Dáváme je dětem (osvědčily se u nespavosti, žárlivosti na sourozence, problémy s usínáním, špatná adaptace ve školce), těhotným maminkám (strach z porodu, podrážděnost, úzkost) i šestinedělkám (na poporodní depresi), zvířátkům . Velmi se osvědčují u depresivních stavů nebo v kombinaci s jinou hloubkovou léčbou  či stavem  který potřebujeme rozpustit.

Bachovy esence Vám mohu vybrat i bez rozhovoru, váš intuitivní výběr a z něho  Vám tu správnou kombinaci namíchám.

Pokud potřebujete úlevu nebo podporu ve svých prožitcích, dopřejte si je. Dopřejte si Bachovy esence.  Lahvičku pro vás namíchám ,vyzvednete si ji osobně , nebo vám ji mohu poslat přes Zásilkovnu.

Sezení+namíchání 70 min 1000 Kč,intuitivní výběr -namíchání lahvičky 500 Kč.

 

 

Nahoru